جمعه 30 اردیبهشت 1401  
آشنایی با دانشگاه
1399/1/31 یکشنبه
ریاست
1399/1/31 یکشنبه
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.سوالات متداول
1399/1/31 یکشنبه
تماس باما
1399/2/1 دوشنبه
برگزیده ها
بيشتر
رویدادها
بيشتر
همایش ها
بيشتر
 
 
 
 
 
 
 
اخبار

1399/10/24 چهارشنبه

آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان ورودی سال 97 و ماقبل آن که تحصیل را رها کرده و اکنون متقاضی بازگشت به تحصیل هستند،

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان ورودی سال 97 و ماقبل آن که تحصیل را رها کرده و اکنون متقاضی بازگشت به تحصیل هستند، 30دی ماه سال جاری است به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدرضا زمانی با عنوان اینکه این مهلت تمدید نخواهد شد، افزود: از اوایل سال جاری تقاضاهای بسیاری ازسوی دانشجویانی که به هر دلیلی تحصیل را رها کرده اند، دریافت شد مبنی بر اینکه امکان بازگشت به تحصیل برای آنها فراهم شود. وی با اشاره به اخذ مجوز هیات امنا برای بازگشت به تحصیل دانشجویان در تابستان گذشته اذعان داشت: تاکنون حدود 7 هزار دانشجوی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موفق به بازگشت به تحصیل شده اند و دیگر متقاضیان فقط تا پایان دی ماه سال جاری برای ارائه درخواست به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فرصت دارند. دکتر محمدرضا زمانی گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور از کلیه تسهیلات کالا کارت و وام های دانشجویی برخوردار خواهند بود و از این نظر هیچگونه تفاوتی بین دانشجویان وجود نخواهد داشت..

بيشتر
آموزش

1399/10/24 چهارشنبه

ثبت نام پذیرفته‌شدگان در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399

ثبت نام پذیرفته‌شدگان در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان برای نیمسال دوم 1400-1399 و از تاریخ 22/10/99 لغایت 27/10/99 خواهد بود. پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند. -پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند. -پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند. -تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه -تصویر کارت ملی (پشت و رو) -عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک -مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان) -تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه گردد). -انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 1/11/99 لغایت 8/11/99 خواهد بود.

بيشتر
فرهنگی
بيشتر
آموزش های عالی آزاد
بيشتر
دانش آموختگان
بيشتر
آموزش الکترونیک
بيشتر
تحصیلات تکمیلی
بيشتر
برنامه ریزی
بيشتر